دفتر شما در پنج سال آینده :

به اشتراک بگذارید

دفتر شما در پنج سال آینده :

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۳۶

دفتر شما در پنج سال آینده : نگاهی به آینده

در عرض پنج سال آینده محل کار تغییرات عظیمی خواهد کرد..در سرعتی که تکنولوژی تکامل می‌یابد ، باید آماده باشید تا تغییرات را در پیش بگیرید . برخی کارشناسان ارشد درباره نحوه کار ما در پنج سال آینده  چه پیش‌بینی می‌کنند .

به یاد داشته باشید که پنج سال در آینده دوردست به نظر می‌رسد ؟خوب ، پلک نزن .در کم‌تر از پنج سال ، و براساس تحقیقات بسیاری از متخصصان که چنین چیزهایی را مطالعه می‌کنند ، مقدار باورنکردنی تغییر در محل کار اتفاق می‌افتد .همانطور که پیتر هرست ، رئیس آموزش اجرایی در دانشگاه MIT  میگوید:

" پنج سال زمان طولانی در تکامل فن‌آوری و انقلاب است و پنج سال آینده شاهد تغییر بیشتر از پنج سال گذشته‌ خواهیم بود ."

پیش‌بینی مکرر در مورد آینده این است که کارگرانی که از روی عادت فن‌آوری خود را می‌پوشند ، پر خواهند شد و هرست فکر می‌کند که این کار در حال انجام است .او می‌گوید : " در طی پنج سال آینده ، تصور این که نمایش ، پردازش ، رابط ، و قابلیت‌های ارتباطی این دستگاه‌های پوشیدنی با هم سازگاری نداشته باشند و به احتمال زیاد از آنچه که ما می‌توانیم با قرص‌های امروز انجام دهیم ، پیش می‌رود ، دشوار است .

 

همگام با افزایش تصاعدی قدرت و توانایی فن‌آوری ، چندین گرایش دیگر در محیط کار در پنج سال آینده تاثیر چشمگیری بر روی سازمان‌ها خواهد داشت .یکی از ورود " بومیان دیجیتال* " به نیروی کار و بازار مصرف‌کننده است .هرست اشاره می‌کند : " این اتفاق پیش از این رخ می‌دهد و ما می‌توانیم ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد . "مردمی که به عنوان کارگر و مشتری در جهان مسطح ، متصل ، و شفاف رشد کرده‌اند و با دیجیتالی کردن همه چیز ، تقاضاهای متفاوتی دارند .او می‌گوید : " گزینه‌های شغلی انعطاف‌پذیر به عنوان مثال  کارمندان ، خوداشتغالی به عنوان مثال پیمانکاران تخصصی ، یا محصولات و خدمات از همه ارائه کنندگان که با بهترین‌ها هستند ، در حال تغییر عرضه و تقاضا برای همه کسب و کارها هستند .

جهانی‌سازی حتی اگر چند دهه است که مورد بحث قرار گرفته‌است، یک روند مهم دیگر برای پنج سال آینده است ، به خصوص از لحاظ تاثیر آن بر تجارت‌های کوچک و متوسط .چالش افزایش رقابت از اقتصادهای با هزینه‌های کم‌تر و بازده بالاتر ، با استفاده از بازارهای جدید برای شرکت‌هایی که می‌توانند به آن‌ها دسترسی پیدا کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشند ، جبران خواهد شد .هرست  می‌گوید : " شرکت‌های کوچک و متوسط - و یا به طور دقیق‌تر ، با دقت بالا ، شرکت‌های بزرگ ، نوآوری محور ، حتی معمولا ، موتورهای چنین تغییر هستند . "او اضافه می‌کند که کسب و کارها به احتمال زیاد در پنج سال آینده موفق هستند ، آن‌هایی هستند که تحول دیجیتالی و اثرات همراه آن را در آغوش می‌گیرند .

صاحبان کسب‌ وکار همچنین باید برای تغییرات قابل‌توجه در محیط دفتر تا پنج سال آینده آماده شوند ، و پیش‌بینی می‌کنند که براندون آتکینسون ، افسر ارشد در AppNexus ، می گوید:

برنامه‌های مبتنی  برای تبلیغات آنلاین  .در اقتصاد دانش‌محور ، کارکنان قدرت بی‌سابقه‌ای خواهند داشت .او می‌گوید : " آن‌ها به طور فزاینده‌ای به ایده‌های امروز احترام می‌گذارند ، انتظار می‌رود که به عنوان یک دارایی ارزشمند سرمایه‌گذاری شود که در آن سرمایه‌گذاری شود و به فرصت برای حل مشکلات به صورت خودمختار نیاز دارد ."" آن‌ها هم کم‌تر وفادار خواهند بود؛اگر یاد نگرفته باشند ، آن‌ها ترک می‌کنند ."

کار از راه دور تا پنج سال آینده رایج‌تر از حالا خواهد بود.هاوارد تارنوف ، نایب‌رئیس ارشد موفقیت مشتری در Ceridian ، یک شرکت جهانی مدیریت سرمایه انسانی می‌گوید : " به لطف لب تاپ ، سرورهای شرکت در سرتاسر جهان ، و خدمات chat - chat ، نیروی کار بیشتر و انعطاف‌پذیر از قبل خواهد بود " ." این یک امتیاز است که نسل هزاره نسل هزاره به دنبال آن است تا به کارفرمای بعدی خود برسد ، و این پنج سال از حالا به بعد عادی خواهد بود ."

 

برچسب ها: شرکت آینده دفتر کار آفیس طراحی
جستجو

نشانه (١)
نشانه (١)

نشانه اي ديدم، ولي تار مينمود، تأويل هم به كيفيت تصوير كمكي نميكرد، لذا بر آن شدم تا قدري رنگ بر بوم بزنم.

بیشتر بخوانید

پنجره و پرده
پنجره و پرده

پنجره ميتواند تابلويي بر ديوار باشد كه پرسپكتيو را به سمت خود ميكشد...

بیشتر بخوانید

تفکری اجمالی بر زبان و معماری
تفکری اجمالی بر زبان و معماری

پروژه ی معماری هم مانند زبان گفتاری بایستی یا شاید بهتر است با مخاطبان خود گفتگو برقرار کند، شاید سخن بگوید به چه منظوری این فرمها شکل گرفته یا نگرفته؟ چه اتفاقاتی بایستی بیافتد یا نباید بیافتد؟ چه زیباتر مینماد این ساختمان های فکر شده و چه گفتمانی صورت خواهد گرفت؟

بیشتر بخوانید

دیدگاه فوکساس راجع به معماری و آینده آن
دیدگاه فوکساس راجع به معماری و آینده آن

معماری درباره‌ی کیفیت فضایی است. معماری باید زندگی مردم را ارتقا دهد، به‌ویژه زندگی‌های شتاب‌زده‌ی شهرنشینان را. ساختمان نباید فقط مشکلات عملی [مردم] را حل کند بلکه باید [به مردم] احساس ببخشد. معمار مسئولیتی بر دوش دارد، به این دلیل که چیزی که او می‌سازد قرار است برای مدتی طولانی بر روی زمین بماند. این مسئولیتْ ما را نسبت به جامعه‌ی شهری متعهد می‌کند، زیرا ساختن چیزی زیبا اگر نیازهای کاربر را در نظر نگیرد، امری بیهوده خواهد بود. اگر به مردم عشق می‌ورزید، اگر به منظر و انسان‌ها عشق می‌ورزید، پس قطعاً به پژوهش و تجربه خواهید پرداخت. شما باید مردم مختلف را بشناسید، تاریخ‌های مختلف و نیازهایشان را...

بیشتر بخوانید

دفتر شما در پنج سال آینده :
دفتر شما در پنج سال آینده :

در عرض پنج سال آینده محل کار تغییرات عظیمی خواهد کرد. در سرعتی که تکنولوژی تکامل می‌یابد ، باید آماده باشید تا تغییرات را در پیش بگیرید . برخی کارشناسان ارشد درباره نحوه کار ما در پنج سال آینده  چه پیش‌بینی می‌کنند ؟​

بیشتر بخوانید

۳ پیش‌بینی‌هایی درباره آینده فرهنگ دفتر
۳ پیش‌بینی‌هایی درباره آینده فرهنگ دفتر

فرهنگ یک buzzword ماندگار در دنیای حرفه‌ای است .در واقع ، " فرهنگ استراتژی را برای صبحانه می‌خورد "، هرگز واقعی نبوده است، زیرا یک فرهنگ اداری مثبت ، مهم‌ترین ویژگی شرکت در حین استخدام است . ​ در حالی که واژه فرهنگ می‌تواند در درک آن ابهام داشته باشد ، در هسته آن به محیط کار کارفرمایان اشاره می‌کند .به این ترتیب ، فرهنگ به کار یک شرکت مرتبط نیست ، بلکه به این معنا است که یک شرکت چگونه بر رفاه کارکنان خود تاثیر می‌گذارد . ​ ...

بیشتر بخوانید